порядок обчислення допомоги по вагітності та пологах

Перейти к контенту

Главное меню:

Интересное
порядок обчислення допомоги по вагітності та пологах, Обчислення допомоги по вагітності та пологах | Кадровий портал, Допомога по вагітності та пологах: порядок розрахунку в , Розрахунок допомоги по вагітності та пологах у 2018 році , Про обчислення допомоги по вагітності та пологах: від , Про обчислення середньої заробі | від 26.09.2001 № 1266, Розрахунок допомоги по вагітності та пологах | Заробітна плата, Особливості розрахунку допомоги по вагітності та пологах в .
Так, у прикладі 4 розділу III «Для розрахунку виплат для призначення допомоги по вагітності та пологах, допомоги по тимчасовій непрацездатності, а також оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця» Прикладів обчислення середньої заробітної плати (доходу) за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі – Приклади), затверджених наказом Мінсоцполітики від 21.10.2015 р. № 1022, розміщених на сайті Міністерства соціальної політики у рубриці «Нормативна база, 2015 рік», наведено алгоритм застосування обмеження допомоги по вагітності та пологах максимальною величиною бази нарахування єдиного внеску. Відповідно до прикладу в повних місяцях періоду відпустки по вагітності та пологах, тривалість яких становить 31 календарний день (жовтень, грудень), розрахована сума виплати перевищує розмір встановленої в останньому місяці розрахункового періоду (серпень-2015) максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, і сума допомоги по вагітності та пологах в цих місяцях обмежується вищезазначеною величиною (20706,00 грн). Відповідно зменшується загальна сума страхових виплат., Мінсоцполітики в листі від 23.06.2016 р. n 215/18/99-16 надало роз'яснення щодо обчислення допомоги по вагітності та пологах., 5 Крок 5: визначаємо суму допомоги по вагітності та пологах Поділіться з друзями - підтримайте проект Хочеться відразу відзначити, що ніяких особливих змін в порядку розрахунку декретних не відбулося..
Розрахунок допомоги по вагітності та пологах у 2018 році. Допомога по вагітності та пологах обчислюється аналогічно лікарняним., Про обчислення допомоги по вагітності та пологах: від мінімуму до максимуму Відповідно до пункту 3 Порядку обчислення середньої заробітної плати , Сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць не повинна перевищувати розміру максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та не може бути меншою, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановлений на час настання страхового випадку., У листі від 13.10.2016 р. № 334/18/99-16 Мінсоцполітики роз’яснило два питання обчислення допомоги по вагітності та пологах:, В свою чергу, частиною другою статті 26 Закону передбачено, що сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць не повинна перевищувати розміру максимальної величини бази , Яку суму допомоги по вагітності та пологах має бути нараховано і виплачено працівниці за червень 2016 року: фактично розраховану виходячи з середньоденної заробітної плати (1428,90 грн.) чи в .
 
Copyright 2019. All rights reserved.
Назад к содержимому | Назад к главному меню